Malina i Piwonia - sekret młodości i radości życia

„Dziewczyna jak malina“, „usta jak pąki kwiatów“ – czy zastanawiałaś się kiedyś, co łączy te porównania kobiecej urody do owoców i kwiatów? Ich naturalne, niezaprzeczalne piękno. Tak pięknie pachnie żel Le Petit Marseillais Malina i Piwonia: naturalnie, soczyście i po prostu apetycznie!

 

ambasadorkalpm

 

Maliny – któż nie lubi ich zawadiackiego uroku? Pachną radośnie i świeżo, słodko, a jednocześnie lekko. Garść zerwanych prosto z krzaka malin: takie właśnie wrażenie zaskakuje Twój nos tuż po otwarciu tego żelu pod prysznic. Zapach maliny jest swawolny, beztroski, jak perlisty śmiech, oddaje atmosferę lata, przyjemności jedzenia świeżych owoców. 

 

ambasadorkalpm

 

W formule Le Petit Marseillais Malina i Piwonia za chwilę do aromatycznych owoców dołącza bogata, wonna piwonia. Wraz z maliną stworzyć idealną jak w perfumach młodej dziewczyny kwiatowo-owocową harmonię. Dlaczego właśnie ten kwiat? Już sam jego wygląd – pełny, o nasyconej barwie – sugeruje hojność, z jaką pachnie piwonia. W jej zapachu znajdziesz akcenty różane, przełamane cytrusową świeżością, otulone kroplą słodyczy. Piwonia to jeden z najświeższych kwiatów, jego aromat ma w sobie rześkość porannej rosy. Jej złożona natura sprawia, że staje się idealnym uzupełnieniem innych nut zapachowych – słodkim użycza lekkości, świeżym dodaje słodyczy.

 

ambasadorkalpm


W zapachu Le Petit Marseillais Malina i Piwonia kryje się sekret młodości i radości życia! Czy wiesz, że osoba pachnąca rześkimi kwiatami i owocami wydaje się młodsza? To przez skojarzenia z soczystym aromatem ukochanych przez dzieci i nastolatki owocowych słodyczy oraz naturalnym pięknem świeżych kwiatów. Wspólnie tworzą duet smakowity, lecz wyszukany, to dzięki piwonii malina staje się bardziej wyrafinowana, zaś przy malinie piwonia dostaje rumieńców, dziewczęcego wdzięku. Razem są jak pełen kolorów koktajl, owocowe smoothie przygotowane przez niepokornego szefa kuchni, który w szklankę tego apetycznego napoju zamiast słomki włożył kwiatową gałązkę. Zatem jeśli chcesz poczuć swobodę letnich dni, znajdziesz ją w zapachu malin i piwonii! 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ