Zmysłowo pachnący duet

Wystarczy odrobina, byś wyobraziła sobie śródziemnomorskie ogrody, szumiące w oddali morze i wspólny poranek na tarasie. Czujesz na swojej skórze egzotyczny zapach granatu, a jego zapach wymyka się jakiejkolwiek jednoznaczności. Obok Ciebie siedzi On, a delikatny powiew wiatru sprawia, że granat miesza się z czerwoną pomarańczą i muśnięciem szafranu. 

Perfekcja. 

 

 

 

 

 

Kiedy tylko otworzysz buteleczkę z delikatnym żelem pod prysznic Le Petit Marseillais poczujesz zapach Śródziemnomorskiego Granatu - absolutnie niepowtarzalny. Jest jednocześnie mocny i delikatny, trwały, choć subtelny. Przywodzi na myśl pastelową świeżość i soczystość ukrytą w każdym pojedynczym ziarenku owocu. Będziesz zastanawiała się, jak ten zapach potrafi przywołać tak wiele skojarzeń - od koloru millennial pink przez delikatne dźwięki śpiącego morza po dreszcze przyjemności na skórze. Prawie natychmiast widzisz otwarty owoc granatu na Twojej dłoni i jego rubinową czerwień, która odbija każdy promień słońca niczym najpiękniejsze drogocenne klejnoty. Odczujesz tę rubinową naturę na własnej skórze, kiedy zanurzysz się w gęstej, bogatej pianie. Wtedy też zrozumiesz, dlaczego rzymscy władcy uczynili z granatu dostojny owoc władzy… 

 

A czym Ciebie uwiedzie granat? Rześkością i soczystością czy może delikatnością owijającą się dookoła Twojego ciała niczym najpiękniejszy, rubinowy jedwab? 

 

 

 

 

Zapytaj Jego - lecz najpierw wciągnij głęboko powietrze i poczuj, jak na skórze wybranka zderzyły się właśnie dwa kosmosy - Czerwonej Pomarańczy i Szafranu. To najnowsze odkrycie w świecie niezwykłych połączeń, intrygujący i nowatorski pomysł Le Petit Marseillais. Pomarańcza sprawia, że oto czujesz na twarzy promienie słońca, leniwe chwile na plaży, poczucie dzikiej radości, ogarniające każdy centymetr ciała. Zanim jednak Twój umysł zdoła wchłonąć doświadczenia wszystkimi zmysłami, oto wkroczy on - królewski szafran, nieskromny, odważny i bogaty. Nazywany też czerwonym złotem, pochodzi z pręcików krokusa, a to czyni go jednym z najcenniejszych aromatycznych surowców na świecie. To połączenie jest jak dwie nuty zmysłowych zapachów, a ich dźwiękiem jest perfekcja. Wybuchają żywiołem, przyozdabiają skórę aromatyczną wonią majestatyczności. 

 

Tegoroczne nowości to hołd Le Petit Marseillais dla nieoczywistości i złożoności natury kobiety i mężczyzny- subtelnej i wyrazistej zarazem, spokojnej i gwałtownej, żywiołowej i uspokajającej. To idealny Zmysłowo Pachnący Duet.

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ