Kampania pełna pachnących nowości!

Trwa kolejna kampania Ambasadorska Le Petit Marseillais. Czym jest i co w jej trakcie czeka nasze Ambasadorki? Same przyjemności!

 

Kampania ambasadorska Le Petit Marseilais to czas, kiedy wybrane w trakcie wcześniejszej rekrutacji osoby, zostają Ambasadorkami Le Petit Marseillais i testują nasze produkty. Jednym z zadań powierzonych Ambasadorkom Le Petit Marseillais w tej kampanii jest wysyłanie nam raportów czyli opinii na temat otrzymanych od nas produktów. Jesteśmy ciekawi, co nasze Ambasadorki sądzą na temat otrzymanych kosmetyków oraz jakie opinie wyrażają na ich temat osoby, z którymi o nich rozmawiały.

 

 

Opinie Ambasadorek są dla nas bardzo cenne, dlatego czytamy wszystkie raporty. To dzięki nim dowiadujemy się, jakie zapachy lubią, które z nich odpowiadają im bardziej, a które mniej. A to z kolei pozwala nam sprostać Waszym oczekiwaniom podczas wprowadzania do sklepów naszych kolejnych zapachowych propozycji.

 

Le Petit Marseillais w kraju, z którego się wywodzi, czyli we Francji, jest marką kultową. Ale w Polsce pojawiła się zaledwie rok temu. Właśnie z tego powodu bardzo zależy nam na zdaniu naszych konsumentek, czyli Was wszystkich. Chcemy, abyście miały realny wpływ na to jak Le Petit Marseillais będzie się rozwijać w Polsce. Dlatego też powstał Portal Ambasadorek Le Petit Marseillais, dlatego też zorganizowaliśmy m.in. konkurs w sieciach Drogerii Rossmann i to Wam zostawiliśmy decyzję, który z trzech wariantów naszych produktów pojawi się na stałe na sklepowych półkach.

 

 

Wracając do Paczki Ambasadorskiej – co tym razem znalazło się w jej wnętrzu? Są to dwa nowe warianty zapachowe: żel pod prysznic Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna oraz żel pod prysznic i do kąpieli Pomarańcza i Grejpfrut. Wybraliśmy akurat takie zestawienia składników, ponieważ łączą w sobie wiosnę z latem. Werbena dodaje energii i jednocześnie odpręża, a cytryna orzeźwia. Z kolei grejpfrut poprawia nastrój, a pomarańcza ożywia i dodaje wigoru. Mamy nadzieję, że dzięki nowym zapachom od Le Petit Marseillais tegoroczna wiosna oraz lato będą dla Was jeszcze przyjemniejsze :)

 

 

Wszystkim naszym Ambasadorkom życzymy samych przyjemnych chwil podczas tej kampanii, a te z Was, które tym razem nie dołączyły do tego grona, już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej kampanii!

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ