Tajemniczo i zmysłowo…

Pomyśl o cudownych spacerach po lesie, gdy promienie słońca przebijają się przez korony drzew, lub o cudownie pachnącym sadzie z owocami, gdzie delikatnie rumieniąca się gruszka kusi, by ją zerwać. 

 

 

 

 

Kiedy zanurzysz nos w bogatej pianie kremowego żelu pod prysznic Le Petit Marseillais, aromat jeżyny porwie Cię w podróż w miejsce, w którym czekają na Ciebie odprężenie, radość i chwile zmysłowej przyjemności. Niewiele roślin opowiada zapachem tak wiele historii, jak ten drobny, jędrny owoc. Jednocześnie rześka i świeża oraz uwodzicielsko piżmowa, jeżyna pachnie intensywnie i głęboko, co rusz odsłaniając inne oblicze. Pierwsza chwila: jeżyna soczysta, mokra od rosy, zielona, pachnąca dopiero co rozwiniętymi liśćmi. Zaprasza na spacer po lesie, gdzie wśród gęstych krzewów kryją się dorodne owoce. Niecierpliwie wysupłujesz jeden z nich i kładziesz go na dłoni, aby przez moment podziwiać jego wyjątkowy, wysycony kolor. Czy jeżynowy fiolet może mieć zapach? Już wiesz, że tak: pachnie on pokusą i tajemnicą, intryguje, zaprasza do flirtu. Chwila druga: świeża, lśniąca jeżyna migocze w słońcu i pachnie tak kusząco, że nie możesz się jej oprzeć. Idealna harmonia słodyczy i cierpkiej świeżości przywodzi na myśl bukiety wiosennych kwiatów, beztroski śmiech młodej dziewczyny. Jak pocałunek na ustach, jeżyna pozostawia na skórze migotliwy, sensualny ślad.

 

 

 

 

Chrrrup! Jak soczyście! Mmm... Jak przyjemnie! Gruszka wie najlepiej, jak uszczęśliwić zarówno amatorów rześkich, lekkich zapachów jak i tych, którzy szukają nosem odrobiny słodyczy. Delikatny żel pod prysznic Le Petit Marseillais Gruszka to totalna eksplozja owocowej radości! Odrobina wody, kropla żelu, musująca piana i... Wow! Jak świeżo! Skoszona przed chwilą trawa, nuta zielonego jabłka, świetlistość cytrusów - to wszystko miesza się w aromacie gruszki jak w kalejdoskopie! Czujesz się prawie tak, jakbyś brała ożywczy prysznic na świeżym powietrzu! A jednocześnie jest miękko i słodko, wręcz apetycznie; krągło i zmysłowo, totalnie kobieco - bo gruszka to także uwodzicielka! Kusi rytmami pełnego energii tańca, rozwianych włosów, letniej swobody.  Jej zapach rozkręca się, wiruje, wciąga! Sprawia, że pragniesz cieszyć się swoim ciałem, wyrażać nim swobodę, wolność, radość życia! I czy nie masz wrażenia, że gdzieś w tle pobrzmiewa w gruszce bukiet frezji? Słusznie! Gruszka jest kwiatowa, słoneczna, jasna, rozświetla skórę zapachem lata. Poczuj pozytywne wibracje z Le Petit Marseillais!

 

Wspomnienie najpiękniejszych letnich dni, wypełnionych słońcem i zapachem świeżości znajdziesz w limitowanej serii żeli pod prysznic Le Petit Marseillais w sklepach Biedronka. 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ