Zachwyca urodą, ujmuje delikatnością. Kwiat wiśni.

Kwitnące drzewko wiśniowe jednoznacznie kojarzy się z wiosną. Jego gałązki obsypane drobnymi, delikatnymi kwiatami symbolizują ulotność i piękno.

 

W Japonii od wieków obchodzi się nadejście wiosny spotykając się pod kwitnącymi drzewkami wiśni, aby wspólnie świętować i celebrować koniec zimy. Zapach kwiatu wiśni stanowi piękne tło dla obrzędów i rytuałów. Również w Prowansji kwitną drzewka wiśniowe – namalowaliśmy ich obraz zapachem Le Petit Marseillais Kwiat Wiśni.

 

 

Aromat kwiatu wiśni jest spójny z jego efemeryczną urodą. Pachnie delikatnie i subtelnie, nie narzucając swojej obecności. Ten zapach można porównać do uśmiechu młodej dziewczyny – jest nieśmiały, a jednocześnie ma w sobie urok, któremu nie można się oprzeć. Woń kwitnącego drzewka wiśniowego zamknięta w żelu Le Petit Marseillais Kwiat Wiśni dotyka skóry lekko. Muska ją eterycznym zapachem, nie odurza. Niuanse świeżych kwiatów – róży i piwonii, dyskretne nuty owoców – wiśni i czereśni oraz jedwabista miękkość pudru ryżowego: oto kalejdoskop zapachowy kwiatu wiśni. Kiedy wsłuchasz się w jego zapach, odkryjesz aromaty kwitnących ogrodów i wiatru przemykającego między drzewami. Po chwili pojawi się także soczysta, radosna, jędrna nuta świeżych czerwonych owoców. Wreszcie Twój nos poczuje jedwabistą pieszczotę pudru, miękką jak dotyk płatków kwiatów osypujących się na skórę pachnącą kaskadą.

 

 

Le Petit Marseillais Kwiat Wiśni pachnie pastelowo – jego aromat doskonale oddaje piękno pączkujących drzew. Romantyczny, zmysłowy, kojarzy się z bukietem kwiatów, ich bogactwem i zapierającym dech w piersiach pięknem. Kąpiel z żelem Le Petit Marseillais Kwiat Wiśni jest jak spacer po wiosennym sadzie, w którym czujemy, że wraz z naturą budzimy się do życia.

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ