Pomoc

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chciałabyś zapytać o coś
jeszcze, skontaktuj się z nami.


PORTAL

Czym jest Portal Ambasadorek Le Petit Marseillais?

To miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać bliżej naszą markę, szukają inspiracji i podpowiedzi jak kreatywnie spędzać wolny czas oraz chcieliby choć przez chwilę poczuć prawdziwą Prowansję. Pamiętaj, że rejestracja w naszym portalu to także szansa na zostanie Ambasadorką Le Petit Marseillias!
Przeczytaj więcej w zakładce O PORTALU.

Co zyskuję logując się w portalu?

Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści i wpisów m.in. tych dotyczących promocji.
To także szansa na zostanie Ambasadorką Le Petit Marseillais i udział w naszej kampanii.

Mam problem z rejestracją w portalu, gdzie znajdę pomoc?

Wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres: pomoc@ambasadorkalpm.pl

Czy moje dane osobowe są w jakikolwiek sposób chronione?

Oczywiście! Twoje dane są u nas bezpieczne i nie udostępnimy ich nikomu bez Twojej zgody.
W każdej chwili możesz je także zmienić, logując się do swojego konta.

Czy mogę (i jeśli tak, to w jaki sposób) usunąć swoje konto?

Mamy nadzieję, że będziesz z nami jak najdłużej. Jeśli jednak zdecydujesz się usunąć swoje konto, możesz to zrobić wysyłając do nas maila z taką prośbą na adres pomoc@ambasadorkalpm.pl.

Jak mogę odzyskać swoje hasło?

To bardzo proste. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, w trakcie logowania do Portalu Ambasadorek Le Petit Marseillais, wybierz opcję „przypomnij hasło”. Następnie podaj adres e-mail, na który powinniśmy przesłać Ci link do jego zmiany.

AMBASADORKI
I KAMPANIA

Czym jest kampania ambasadorska Le Petit Marseillais?

Kampania ambasadorska Le Petit Marseilais to czas, kiedy wybrane w trakcie wcześniejszej rekrutacji osoby, zostają Ambasadorkami Le Petit Marseillais i testują nasze produkty przeznaczone dla danej kampanii.

Kim jest Ambasadorka Le Petit Marseillais?

Ambasadorki to osoby, które w danej kampanii otrzymują od nas Paczkę Ambasadorską z produktami do przetestowania i podzielenia się niespodziankami z najbliższymi. Zadaniem Ambasadorek podczas konkretnej kampanii jest także rozmawianie o otrzymanych kosmetykach, przekazywanie informacji na ich temat oraz zasięganie opinii swoich koleżanek i wysyłanie raportów z rozmów z nimi.

Jak mogę zostać Ambasadorką Le Petit Marseillais?

Do kampanii zapraszamy wszystkie osoby zarejestrowane w naszym portalu. Po rozpoczęciu rekrutacji w Twoim panelu pojawi się ankieta. Jej wypełnienie daje Ci szansę na zostanie Ambasadorką Le Petit Marseillais.

Czym jest rekrutacja?

Rekrutacja to proces (najczęściej polegający na wypełnieniu przygotowanego przez nas formularza zgłoszeniowego oraz ankiet), w trakcie którego wybieramy przyszłe Ambasadorki Le Petit Marseillais.

W jakim celu wypełniam ankietę?

Chcielibyśmy Cię bliżej poznać, dowiedzieć się co lubisz, jak spędzasz czas i jakimi zapachami się otaczasz. Między innymi udzielone odpowiedzi pozwolą nam zdecydować czy zaprosimy Cię do nowej kampanii Le Petit Marseillais.

Co znajdę w Paczce Ambasadorskiej?

Paczka Ambasadorska to wyjątkowa przesyłka - prezent. Znajdziesz w niej m.in. nasze produkty
i przewodnik po świecie Le Petit Marseiilais.

Czy muszę zapłacić za otrzymane produkty?

Wszystko co znajdziesz w Paczce Ambasadorskiej otrzymujesz od nas w prezencie. Pokrywamy również koszty wysyłki paczki. 

W jaki sposób dowiem się, czy zostałam Ambasadorką?

Po wypełnieniu ankiety otrzymasz od nas dalsze informacje dotyczące rekrutacji, w tym także wiadomość czy zdecydowaliśmy o wybraniu Cię do grona Ambasadorek.

Kto decyduje o tym, czy mogę zostać Ambasadorką?

Marka Le Petit Marseillais na podstawie odpowiedzi, których udzieliłaś w trakcie rekrutacji. 

Na jak długo zostaję Ambasadorką Le Petit Marseillais?

Tytuł Ambasadorki otrzymujesz w momencie wzięcia udziału w swojej pierwszej kampanii i zostaje on z Tobą na zawsze. Nie oznacza to jednak, że będziesz mogła brać udział we wszystkich organizowanych przez nas kampaniach. Za każdym razem przeprowadzamy osobną rekrutację na Ambasadorki do konkretnej kampanii.

Dlaczego nie dostaję maili o kampanii ambasadorskiej?

Najprawdopodobniej nie uzupełniłaś swoich danych lub nie wyraziłaś zgody na otrzymywanie newslettera. Zgodnie z regulaminem, jest to wymagane. Wciąż jednak możesz to zrobić przechodząc do zakładki „Moje dane". Jeżeli mimo wypełnienia wszystkich potrzebnych informacji i wyrażenia zgody, nie otrzymałaś od nas żadnej wiadomości, zajrzyj do skrzynki ze spamem.

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ