Weź udział w wyjątkowym konkursie dla blogerek!

Jeśli jesteś blogerką i uwielbiasz pisać – masz fantastyczną okazję na stworzenie artykułu o Le Petit Marseilallais. Wszystko w ramach konkursu, do którego właśnie teraz, serdecznie Cię zapraszam :)

 

ambasadorkalpm

 

To nie będzie zwykły konkurs, bo my takich nie organizujemy :) Niech o jego niezwykłości świadczy choćby fakt, że przy pisaniu Twojego tekstu pomoże Ci niesamowita osoba – Eliza Wydrych-Strzelecka, autorka bloga „Fashionelka”. Przeprowadzi Cię ona krok po kroku przez wszystkie etapy powstawania idealnego tekstu na bloga, a być może zdradzi także kilka swoich tajemnic :) Możesz się o tym przekonać, biorąc udziału w konkursie.  Aby to zrobić, zaloguj się w naszym portalu (lub zarejestruj, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś), a następnie napisz i opublikuj krótki tekst na zadany temat. Poznasz go dopiero po zalogowaniu :)

 

ambasadorkalpm

 

Co możesz wygrać? Niespodzianki od Le Petit Marseillais dla Ciebie i Twoich czytelniczek oraz miejsce w specjalnym rankingu, który opublikujemy na naszym blogu! Zaprosimy Cię też do napisania tekstu autorskiego na bloga Le Petit Marseillais, po to, by inne fanki marki mogły Cię bliżej poznać. Ale to nie wszystko – w konkursie mamy także przygotowane trzy wyjątkowe nagrody główne: kosze piknikowe razem z kocami na chłodniejsze dni oraz…uwaga! Indywidualne szkolenia dotyczące blogowania z samą Elizą Wydrych-Strzelecką! Prawda, że brzmi to ekscytująco? :) Więcej informacji o konkursie znajdziesz w regulaminie. Zapoznaj się z nim i zgłoś swój udział.

 


Nie mogę się już doczekać Twojego blogowego tekstu! Startujemy w środę :)

 

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ