Piąty ranking publikacji o Le Petit Marseillais!

Trwa lato, więc nie mogło się ono obyć bez kolejnego rankingu Waszych publikacji o Le Petit Marseillais. Prawie dokładnie rok temu, bo 13 lipca, pojawił się on na naszym blogu po raz pierwszy, a teraz mamy już mały, okrągły, piąty jubileusz! :)

 

Czy w związku z tym, ten ranking będzie się czymś różnił od poprzednich? W zasadzie nie. Z pewnością będzie w nim więcej publikacji od naszych Ambasadorek, z kampanii ambasadorskich Le Petit Marseillais. Przy okazji – pozdrawiamy Was, Dziewczyny! :) A poza tym, jak zwykle czeka na Was sporo ciekawych zdjęć i opisów. Zaczynamy!

 

ambasadorkalpm

 

1. Blog: Testowanie Anatemki

Tym razem najbardziej urzekła nas mała Julka rozpakowująca Paczkę Ambasadorską. Zgrabnie jej to poszło, przyznajcie sami! :)

 

ambasadorkalpm


Więcej tutaj.


2. Konto na Instagramie: fitbodymindblog

 

Kolor żółty, to chyba ulubiony kolor właścicielki tego konta na Instagramie. Ale może kolejny kolor, również z palety Le Petit Marseillais, będzie już inny? :)

 

ambasadorkalpm

 

Więcej tutaj.

 

 

3. Blog: Maszanti testuje

 

(…) myjąca pianka, która zmywa ze skóry wszystkie zapachy, złe wspomnienia i trudy całego dnia, jest tak delikatna, że kojarzy mi się z muśnięciem skrzydełek motyla złapanego na polanie.” Maszanti! Twoje opisy kosmetyków Le Petit Marseillais to czysta poezja :) 

 

ambasadorkalpm


Więcej tutaj

 

 

4. Blog: Pogodnie przez życie

 

Mimo, że zapas olejków z Maroka miałam dość spory bardzo szybko zniknął, a stało się tak dzięki jego wszechstronnemu zastosowaniu. Później przerzuciłam się na inne produkty i zapomniałam o cudownych właściwościach tego płynnego złota. Ostatnio w mojej łazience zagościł pielęgnacyjny olejek do mycia Le Petit Marseillais.” – i jak to się skończyło? Dowiecie się z wpisu Justyny o „płynnym złocie”.  Justyna! mamy nadzieję, że olejku arganowego nigdy Ci już nie zabraknie :)

 

ambasadorkalpm


Więcej tutaj.

 

 

5. Konto na Instagramie: madelainett 

 

Magdę urzekł żel pod prysznic Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna. Ile słońca na tym zdjęciu i jak soczyście :) Pycha!

ambasadorkalpm


Więcej tutaj.

 

 

6. Blog: Nikusia – testuje, gotuje, próbuje…

 

„Rzecz absolutnie fantastyczna !!! Zacznę od zniewalającego zapachu, który pozostaje na skórze bardzo długo.” Ha! O jakim kosmetyku Le Petit Marseillais mowa? To wie tylko Weronika. Sami sprawdźcie :)

 

ambasadorkalpm

 

Więcej tutaj.

 

 

7. Konto na Instagramie: terii_dragonfly

Terii, bardzo podoba nam się wnętrze Twojej torebki ;) Uściski!

 

ambasadorkalpm

 

Więcej tutaj.

 

 

8. Wpis na prywatnym profilu na Facebooku: Basia

 

Basiu! Chcemy do wanny! Już, zaraz, natychmiast. I to wszystko przez Ciebie :) Pozdrawiamy!

 

ambasadorkalpm


Więcej tutaj.

 


9. Konto na Instagramie: maszanti

 

A Natalia poszła o krok dalej, niż wszyscy i…nakręciła film. W dodatku spod prysznica. Kto gra w nim główną rolę? Dowiecie się zaglądając na jej konto na Instagramie :) Natalia! Jesteś super! :) 

 

ambasadorkalpm 

 

Więcej tutaj.

 

 

10. Konto na Instagramie: marzenazzz 

 

I na koniec toaletka Marzeny, która od razu wpadła nam w oko. Z daleka widać tu Prowansję! :)

 

ambasadorkalpm

 

Więcej tutaj.

 

 

Wielkie brawa dla tych z Was, którzy trafili do naszego rankingu. Kolejny już wkrótce, więc czekamy na jeszcze więcej zdjęć, filmów na Instagramie i YouTube oraz wpisów na Waszych blogach. Żebyśmy mieli z czego wybierać :)

 

 

A skoro to piąty ranking, warto sprawdzić co się działo w poprzednich. Wcześniejsze rankingi znajdziecie klikając w linki poniżej. Przyjemnego czytania i oglądania!

 

Pierwszy ranking: https://ambasadorkalpm.pl/blog/23/wybralismy-10-waszych-publikacji-o-le-petit-marseillais.html

Drugi ranking: https://ambasadorkalpm.pl/blog/29/druga-odslona-rankingu-z-publikacjami-o-le-petit-marseillais.html

Trzeci ranking: https://ambasadorkalpm.pl/blog/40/czas-na-trzeci-ranking-waszych-publikacji-o-le-petit-marseillais.html

Czwarty ranking: https://ambasadorkalpm.pl/blog/61/to-juz-czwarty-ranking-waszych-publikacji-o-le-petit-marseillais.html

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ