Zostań Ambasadorką
Le Petit Marseillais

Wyobraź sobie pierwsze promienie wschodzącego słońca wpadające wczesnym porankiem do Twojej sypialni. W powietrzu unosi się zapach kwiatów, a w kuchni aromat świeżo parzonej kawy. Już wiesz, że to będzie piękny dzień :) Może wybierzesz się na spontaniczne zakupy z przyjaciółką, pójdziesz do kina lub zabierzesz rodzinę na wycieczkę za miasto?

 

 

Jeśli uwielbiasz takie dni - to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie:) Dołącz do grona Ambasadorek Le Petit Marseillais!

 

Bycie Ambasadorką to nie tylko możliwość wypróbowania kosmetyków. Chcielibyśmy, abyś została naszą przyjaciółką, a przyjaźń należy doceniać, pielęgnować i dbać o nią :) Dlatego to właśnie Ty pierwsza dowiesz się o naszych nowościach i promocjach. Opowiemy Ci też o naszej historii i właściwościach kosmetyków. A to dopiero początek!

 

 

Poznaj kosmetyki Le Petit Marseillais, które pieszczą zmysły i dbają o Twoją skórę. Jesteś gotowa, aby ubiegać się o tytuł Ambasadorki Le Petit Marseillais?

Jeżeli tak, zarejestruj się i wypełnij ankietę. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się na udział w naszym programie Ambasadorek :)

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ