Miodowa i słodka. Nektarynka

Wyjątkowym aromatem przywodzi na myśl gorące wakacyjne słońce. Niektórzy uważają, że nektarynka to perfekcyjny uśmiech lata!

 

Jest jedną spośród  700 gatunków brzoskwiń. Swoim kształtem zachęca do bliższego spotkania - jędrna skórka i apetyczne krągłości obiecują bogactwo owocowej słodyczy i całe mnóstwo ożywczego soku! Woń nektarynki idealnie wyraża samo wnętrze - bursztynowy, ciepły kolor i intensywny smak, który pachnie esencją owocowej przyjemności.

 

Miodowa i słodka. Nektarynka 

 

Nektarynka to także dobrodziejstwo dla naszego organizmu. Wzmacnia serce, obniża ciśnienie i zawiera beta-karoten, który świetnie wpływa na nasze oczy. Jest jeszcze jedna cecha nektarynki, o której mało kto wie - ten soczysty owoc posiada sporą dawkę magnezu, który działa uspokajająco i antystresowo. Kiedy więc poczujesz wewnętrzne napięcie, sięgnij po nektarynkę! Już sam jej zapach sprawi, że na Twojej twarzy znowu pojawi się uśmiech i wróci radość życia!

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ