Weź udział w konkursie dla Ambasadorek Le Petit Marseillais!

Drogie Ambasadorki! 

 

Bardzo cieszymy się, że pokochałyście Le Petit Marseillais, tak samo jak my. W podziękowaniu za Waszą przyjaźń przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs tylko dla Was, naszych Ambasadorek, które miały okazję wypróbować w tym roku nowości - żel pod prysznic Werbena i Cytryna oraz żel pod prysznic i do kąpieli Pomarańcza i Grejpfrut. 

 

W ankietach, które wypełniłyście podczas kampanii ambasadorskiej pisałyście m.in., które z produktów Le Petit Marseillais są Waszymi ulubionymi. Spośród żeli pod prysznic wybór padł na trzy warianty: Kwiat Pomarańczy, Biała Brzoskwinia i Nektarynka oraz Werbena i Cytryna. I to właśnie one stały się bohaterami naszego konkursu "Mój ulubiony" :) 

 

Mój Ulubiony LPM

 

 

Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? To tylko kilka kroków, z wykonaniem których z pewnością świetnie sobie poradzicie. Wiemy to na podstawie raportów, które wysyłałyście podczas minionej kampanii ambasadorskiej :) Ale, po kolei. 

 

Najpierw zalogujcie się na swoim profilu w Portalu Ambasadorek. Tam czeka na Was zadanie konkursowe. Polega ono na zrecenzowaniu jednego z trzech wybranych przez Ambasadorki w ankietach żeli pod prysznic Le Petit Marseillais. Napiszcie nam, za co polubiłyście wytypowany przez Was żel, za co cenicie go najbardziej. Na koniec wystarczy zaznaczyć potwierdzenie autorstwa i kliknąć „wyślij"... to wszystko :)

 

 

Nie mogę się już doczekać Waszych zgłoszeń. I pamiętajcie o nagrodach! 

 

Za najciekawsze 3 recenzje czekają na Was całoroczne zapasy kosmetyków Le Petit Marseillais oraz najważniejsze - tytuł Złotej Ambasadorki Le Petit Marseillais, za którym kryje się możliwość wzięcia udziału w kampanii reklamowej Le Petit Marseillais. 

 

 

Trzymam za Was mocno kciuki i życzę powodzenia! :) 

 

Katarzyna Sadowska

Brand Manager Le Petit Marseillais

 

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ