Zatrzymaj lato jak najdłużej!

Jesienią lubimy wracać do wakacyjnych wspomnień. Zdarza się, że czasem, jeszcze w ostatniej chwili rezerwujemy wycieczki za granicę „last minute”. Nie zawsze jest to  jednak możliwe, dlatego zdradzimy Ci jak sprawić, by letnie słońce i wspomnienia były z Tobą nawet wtedy, gdy pogoda za oknem powoli zaczyna przypominać o zmieniającej się porze roku.

 

1. Zdjęcia z wakacji.

 

Kiedy ostatni raz wywołałaś zdjęcia z wakacji, a potem oprawiłaś je w ramki i powiesiłaś w mieszkaniu? Najczęściej wszystkie wakacyjne fotografie trzymamy w folderach na swoich komputerach i zaglądamy do nich „przez przypadek”. Zmień to! Zdjęcia z letnich wyjazdów powieszone na ścianach lub poustawiane na półkach w mieszkaniu, są oglądane codziennie. Dzięki temu dużo częściej wracamy do swoich miłych, wakacyjnych wspomnień. Fotografie możesz także umieścić w albumie, do którego zajrzysz w jeden z jesiennych wieczorów przy dobrej herbacie lub gorącej czekoladzie :)

 

 

 

2. Kosmetyki pielęgnacyjne.

 

Zatrzymać lato możesz też w inny sposób –dbając o opaleniznę, którą przywiozłaś z urlopu. Pamiętaj, aby w tym celu, minimum raz w tygodniu podczas kąpieli zrobić peeling całego ciała. Po  takiej kąpieli nie zapomnij użyć mleczka do ciała, które odżywi i nawilży Twoją skórę lub suchego olejku Le Petit Marseillais. Jego zapach kojarzy sięz beztroskim popołudniem na rozgrzanej słońcem plaży :)

 

 

3. Przysmaki.

 

Podróżując próbujesz różnych lokalnych potraw. Co powiesz na to, by jedną z nich przygotować samodzielnie, we własnej kuchni? Odtwarzanie smaków wakacji to świetna zabawa! A jeśli nie masz talentów kulinarnych, zawsze możesz wybrać się do restauracji serwującej przysmaki, których kosztowałaś podczas lata.

 

 

4. Pamiątki.

 

Niezależnie od tego czy z tegorocznych wakacji przywiozłaś ze sobą przewodniki, mapy czy tylko kamienie albo piasek z plaży –nie chowaj ich w szafach, tylko udekoruj nimi mieszkanie. Piaskiem wypełnij przezroczyste naczynie i postaw je na stole w pokoju. Podobnie możesz zrobić z kamieniami. Mapę opraw i powieś w pokoju, a przewodniki połóż np. na nocnym stoliku –będziesz mogła do nich wracać przed snem, wspominając swoje dalekie podróże :)

 

5. Muzyka.

 

Lato sprzyja słuchaniu lekkiej i przyjemnej muzyki. Listy przebojów pełne są wakacyjnych, radosnych dźwięków. Może jakiś utwór wyjątkowo zapadł Ci w pamięć, bo kojarzysz go ze spacerem po plaży, pysznym śniadaniem na tarasie albo popołudniem spędzonym w hamaku? Jeśli masz właśnie taki jeden, wakacyjny hit –słuchaj go jak najczęściej i tańcz :) To sprawi, że nie tylko przypomnisz sobie wyjątkowe chwile, które zdarzyły się podczas lata, ale przy okazji wyzwolisz endorfiny! 

 

Możesz też posłuchać jednej z naszych playlist.

 

A na koniec mamy bardzo dobrą wiadomość –wakacje możesz mieć co weekend :) To naprawdę możliwe! Poszukaj w swojej okolicy miejsca, w którym jeszcze do tej pory nie byłaś. Nie muszą znajdować się daleko. Może to być nawet pobliski park, do którego nie miałaś ostatnio czasu zajrzeć, albo nowo otwarta kawiarnia. Wyjdź na spacer, wybierz się na wycieczkę rowerową do lasu, zorganizuj ognisko z przyjaciółmi. Jak najwięcej czasu spędzaj na zewnątrz. Zobaczysz –to działa! :)

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ