Znajdźmy chwilę dla siebie

Każdego dnia mamy przed sobą wiele wyzwań. Często jesteśmy zabiegane, nierzadko zamyślone, przeważnie mocno zajęte w pracy i w domu. Dlatego na co dzień tym, czego najbardziej potrzebujemy jest czas, moment na zatrzymanie się i znalezienie wewnętrznego balansu. 

 

Między innymi właśnie dlatego powstał Portal Ambasadorek Le Petit Marseillais. To miejsce, w którym wspólnie nauczymy się, jak znaleźć chwile oddechu i tak upragnioną równowagę. Portal Ambasadorek Le Petit Marseillais został stworzony dla Was i dzięki Wam. Chcemy byście zawsze znalazły w nim ciekawe informacje, artykuły specjalistów, wiadomości o świecie marki.

Nasza zeszłoroczna kampania ambasadorska sprawiła, że mogliśmy się lepiej poznać. Dzięki temu wiemy, że pokochałyście Le Petit Marseillais tak samo, jak my i dlatego też mamy nadzieję, że portal ten będzie naszym wspólnym miejscem spotkań :)

Za moment rozpoczyna się kolejna rekrutacja do grona Ambasadorek Le Petit Marseillais.  Każda z Was może do niego dołączyć, zachęcam Was do rejestracji w portalu.

Życzę nam wszystkim, wielu pięknych chwil tylko dla siebie na naszym portalu Ambasadorek Le Petit Marseillais! 

 

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ