Pielęgnacja z Le Petit Marseillais

Powinnyśmy wykonywać go przynajmniej raz w tygodniu, bo dzięki niemu nasza skóra jest gładka i odżywiona. W roli głównej – peeling pachnący woskiem pszczelim.

 

 

 

Skóra, zwłaszcza latem, wymaga odpowiedniego nawilżenia i odżywienia. Właśnie z tego powodu używamy różnych kosmetyków do pielęgnacji. Jednak, aby w pełni wykorzystać ich działanie, powinnyśmy najpierw odpowiednio przygotować do tego nasze ciało. Jednym z niezbędnych elementów jest regularnie wykonywany peeling. Złuszcza on martwy naskórek, przygotowując skórę na przyjęcie wszystkich składników odżywczych i nawilżających, które znajdują się w kremach, mleczkach do ciała oraz olejkach, jakie stosujemy.

 

 

Peeling najlepiej wykonywać pod prysznicem. Dzięki temu będzie on dużo łatwiejszy do usunięcia – wystarczy tylko, że spłuczesz go wodą. 

 

Przepis na peeling

 

Do przygotowania peelingu potrzebujesz:

- Mleczko do ciała Le Petit Marseillais z woskiem pszczelim

- cukier

 

Jak przygotować nasz peeling?

Do mleczka do ciała Le Petit Marseillais (ok. 6 pompek), dodaj 2 łyżki cukru. Wymieszaj wszystko dokładnie, tak by powstała grudkowata masa. Gotowe! :) 

 

 

Tak przygotowany peeling rozprowadź dokładnie na wilgotnej skórze, delikatnie go wmasowując. Masaż poprawi ukrwienie Twojego ciała. Cały zabieg powinien trwać ok. 10 minut. Po wykonaniu peelingu, obficie spłucz skórę letnią (nie gorącą!) wodą. Następnie osusz i nałóż mleczko do ciała Le Petit Marseillais z woskiem pszczelim, aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt peelingu. Składniki aktywne mleczka wmasowane w tak przygotowaną skórę zadziałają o wiele lepiej.

 

Pamiętaj, aby taką chwilę dla siebie z peelingiem powtarzać minimum dwa, trzy razy w miesiącu! Twoja skóra będzie Ci za to wdzięczna :)

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ