Wsłuchaj się w dźwięki inspirowane żelami pod prysznic Le Petit Marseillais!

Na orzeźwiający poranek. Na pracowity dzień. Na wieczorną chwilę dla siebie. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw muzyczny na każdą okazję :)

 

Orzeźwiający poranek z Werbeną i Cytryną.

 

Le Petit Marseillais

 

To playlista zainspirowana nowym żelem pod prysznic Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna. Takie połączenie gwarantuje jednocześnie dużą dawkę energii od samego rana oraz trochę wyciszenia. Wszystko po to, aby skutecznie Cię obudzić i abyś mogła na spokojnie ułożyć w głowie myśli, które o poranku zwykle bardzo szybko gonią, kiedy próbujemy przypomnieć sobie, co zaplanowaliśmy na najbliższych kilkanaście godzin :) Wsłuchaj się w przygotowane przez nas utwory, a z pewnością dobrze rozpoczniesz kolejny dzień! Kliknij tutaj.

 

Odetchnij Prowansją

 

ambasadorkilpm 

 

Dzień pełen wrażeń i niespodzianek? Ta playlista jest dla Ciebie! Dobrze się jej słucha zarówno wtedy, gdy potrzebujesz oderwać się od codziennych zajęć, jak i w trakcie popołudniowego spotkania z przyjaciółkami:) Sama wybierz tę idealną chwilę, podczas której postanowisz „Odetchnąć Prowansją” i zrób to! Przejdź do naszej playlisty. Kliknij tutaj.

 

Wieczór skąpany w Pomarańczach i Grejpfrutach

 

najlepszy żel pod prysznic

 

Co powiesz na wieczór w towarzystwie soczystych cytrusów? Właśnie one, składniki nowego żelu pod prysznic i do kąpieli Le Petit Marseillais Pomarańcza i Grejpfrut, zainspirowały nas do stworzenia tej playlisty. Znajdziesz na niej utwory, które sprawią, że nawet po najbardziej wyczerpującym dniu, wieczorem zyskasz dodatkową energię. Muzyka z tej listy pomoże Ci złapać oddech i balans, tak potrzebny przed snem. Zresztą, przekonaj się sama! Przejdź do playlisty klikając tutaj.

 

Nie zapomnij podzielić się naszymi playlistami ze swoimi znajomymi. Niech ich poranki, dnie i wieczory, również będą wyjątkowe! :)

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ