Poznań, jako jedyne miasto w Polsce, pachniał w weekend werbeną i cytryną!

Ktokolwiek przechodził w minioną sobotę w pobliżu poznańskiego Starego Rynku, nie był w stanie zrobić tego obojętnie :) Wszystkich przechodniów kusiły pachnące i unoszące się dookoła bańki mydlane.

 

Tylu uśmiechniętych twarzy w jednym miejscu, nie widziałam już dawno. I pomyśleć, że do takiej radości wystarczył mały bańkomat z płynem pachnącym żelem Le Petit Marseillias Werbena i Cytryna!

 

 

 

 

Już od wczesnych godzin porannych na poznańskim Starym Rynku pojawiali się przechodnie zainteresowani tym, co miało się rozpocząć w okolicach południa, czyli finałem 5-tej edycji Baniek Mydlanych. Tym razem bańki były wyjątkowe, bo pachnące werbeną i cytryną. Wszystko za sprawą naszej marki, która była głównym sponsorem całego wydarzenia.

 

 

 

Kiedy o godzinie 12.00 na wieży Ratusza, jak co weekend rozpoczął się pokaz trykających koziołków– my, po drugiej stronie rynku wspólne wypuściliśmy w niebo miliony baniek mydlanych. W tłumie wśród roześmianych ludzi udało mi się także wypatrzeć kilka Ambasadorek Le Petit Marseillais, które przy tej okazji, w imieniu marki, serdecznie pozdrawiam! Cieszymy się, że byłyście tam z nami :)

 

 

 

 

 

Nie zabrakło także dobrej muzyki – na scenie odbył się koncert Marceliny i zespołu Przed Wschodem Słońca. Wszyscy chętni mogli również podczas puszczania baniek zrobić sobie zdjęcie.

 

 

 

Jeśli z jakichś powodów ominęła Was ta wyjątkowa impreza, a jesteście ciekawe jak to wszystko wyglądało na żywo, zapraszam Was do obejrzenia filmu z całego wydarzenia :)

 

 

 

Skopiujcie link i podzielcie się nim ze swoimi znajomymi np. na Facebooku. Podobnie jak zdjęciami – one także czekają na udostępnienie :) Jeszcze mocniej zachęcam do tego te z Was, które pojawiły się na naszej bańkowej imprezie – może odnajdziecie się na którejś z fotografii? :)

 

Dzięki nowemu żelowi pod prysznic Le Petit Marseillais Poznań, jako jedyne miasto w Polsce, pachniał w weekend werbeną i cytryną! Dziękuję Wam wszystkim za wspaniałą zabawę!

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ