Ambasadorki na warsztatach z Le Petit Marseillais

Nasza lawendowa przygoda obfitowała w cenne doświadczenia, podczas których miałyśmy okazję odkryć bliskość i harmonię mazurskiej natury oraz wyjątkowy zapach lawendy. Każda z nas, dziesięciu Ambasadorek, jest inna, jednak niesamowite miejsce, w jakim się znalazłyśmy oraz wyjątkowi ludzie i kosmetyki Le Petit Marseillais, w krótkim czasie nas do siebie zbliżyły.

 

 

 

W trakcie warsztatów miałyśmy okazję wytwarzać naturalne i zdrowe kremy na bazie tego, co daje nam natura (m.in. oliwy z oliwek ), bez konserwantów i chemicznych składników. 

 

 

Wzięłyśmy również udział w zajęciach praktycznych z destylacji olejku eterycznego z lawendy oraz w wytwarzaniu wina z kwiatów lawendy i soczystych pomarańczy.

Cennym doświadczeniem był także udział w warsztatach kulinarnych. Mogłyśmy nie tylko spróbować zdrowych i wegetariańskich posiłków, ale także uczestniczyć w ich przygotowywaniu. 

 

 

 

 

W programie weekendowych warsztatów z Le Petit Marseillais nie zabrakło też chwil na odkrywanie natury. Udało się to m.in. podczas 5-kilometrowej wyprawy do lasu z miejscowym ornitologiem.

 

 

 

 

Wszystkie swoje wrażenia uwieczniłyśmy na zdjęciach, ucząc się przy okazji kadrowania i innych tajników fotografii, podczas przygotowanych specjalnie dla nas warsztatów fotograficznych. 

 

 

 

W trakcie weekendowego wyjazdu nie mogło też zabraknąć kosmetyków Le Petit Marseillais. Towarzyszyły nam ukryte w wiklinowych koszykach z bukietami pachnącej lawendy.

 

 

A do tego wywiady, sesje zdjęciowe i tajemnicze torby, w których czekały niespodzianki od Le Petit Marseillais. To był weekend pełen pozytywnych wrażeń i niesamowitych zapachów unoszących się w powietrzu. Zapamiętamy go na bardzo długo i z pewnością będziemy do niego wracać z sentymentem.

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ