Konkurs - Plebiscyt Zapachów Le Petit Marseillais 2018

Drogie Ambasadorki,

 

Rozpoczęliśmy Plebiscyt Zapachów Le Petit Marseillais 2018 i z myślą o Was wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem.

 

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

Zaloguj się na swoim profilu na portalu ambasadorskim, zapoznaj się i zaakceptuj warunki regulaminu oraz wypełnij ankietę konkursową, w której podzielisz się z nami swoją opinią na temat naszych produktów.

Poczuj naturę Prowansji. Podziel się z nami, który z wariantów Le Petit Marseillais najlepiej oddaje prowansalską naturę. Stwórz kolaż / moodboard / film przedstawiający czym dla Ciebie jest Natura Prowansji używając Twojego ulubionego wariantu Extra Doux oraz jego składników. Wstaw pracę na swoim profilu na Instagramie, dodaj obowiązkowo #poczujnatureprowansji i oznacz @lepetitmarseillaispl w treści posta konkursowego. 

Do wygrania wyjątkowe nagrody:
10x zestaw kosmetyków Le Petit Marseillais
5x zaproszenie na wyjątkowe warsztaty zapachowe ze znanymi influencerkami

Na Wasze prace czekamy do 2 kwietnia 2019.

 


Szczegóły konkursu w regulaminie.

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ