Nie daj się jesieni! Poznaj nowe zapachy, którymi możesz się otulić!

Jesień to pora kontrastów. Z jednej strony uwodzi pięknymi kolorami, z drugiej wycisza. Jak nie dać się jesiennemu spadkowi nastroju? Zapewnij sobie odpowiednią dawkę różnorodnych bodźców, które pobudzą zarówno ciało, jak i zmysły.

 

Poczuj radość z jesieni!

Towarzyszące nam w tej porze roku osłabienie i wahania nastroju mają swoją przyczynę. Krótszy dostęp do światła słonecznego prowadzi do niedoborów witaminy D, a także do wydzielania melatoniny, zwanej hormonem snu. Próbując się rozbudzić i poprawić sobie humor często sięgamy po słodycze, które z kolei przyczyniają się do rozregulowania metabolizmu. Jest na to jednak lekarstwo – endorfina! Hormon szczęścia, którego produkcję można stymulować w prosty i przyjemny sposób. Na przykład podczas porannego prysznica, z użyciem na przemian zimnej i ciepłej wody. Aby to uczucie orzeźwienia towarzyszyło nam przez cały dzień, warto sięgnąć po zodoranty Le Petit Marseillais z dodatkiem olejku z szałwii, znanej ze swoich właściwości antyseptycznych i hamowania pocenia. Do wyboru są 3 wyjątkowe kompozycje: szałwia z dodatkiem masła shea, olejku morelowego lub morskich minerałów.Bez ruchu ani rusz!

Krótsze i coraz chłodniejsze dni nie zachęcają do wzmożonej aktywności fizycznej. Chcąc jednak zapewnić sobie większe pokłady energii, nie można z ruchu zrezygnować. Możemy wybierać spośród różnych jego form, np.: biegania, jazdy na rowerze, czy nawet dłuższych spacerów, można także wybrać aktywności „pod dachem”, takie jak joga, zajęcia fitness, czy basen. Najważniejsze jest, by znaleźć taką formę aktywności, która będzie sprawiała nam przyjemność. Odpowiednią ochronę i komfort podczas sportu zapewnią dezodoranty Le Petit Marseillais. Idealnie sprawdzi się zmysłowy aromat wanilii lub otulająca woń kwiatu pomarańczy.Nie odmawiaj sobie relaksu!

Równie ważne, jak odpowiednia dawka ruchu jest odprężenie. Nawet najdrobniejsze przyjemności mogą wprowadzić nas w dobry nastrój. Ciepła herbata, ulubiona przekąska, miękki koc, kojące dźwięki nastrojowej muzyki... Wystarczy dodać do tego zmysłowe aromaty zawarte w naturalnych dezodorantach Le Petit Marseillais – egzotyczny granat lub słodką brzoskwinię – 
i odpłynąć gdzieś myślami. Choćby na krótką chwilę.

Otwórz się na nowe doznania!

Jesień to świetny moment na choćby subtelne zmiany. Może warto zacząć od nieznanych wcześniej kompozycji zapachowych dezodorantów Le Petit Marseillais? Odkryj pielęgnującą delikatność olejku szałwii w połączeniu z olejkiem arganowym, a także odświeżający dotyk olejku szałwii z dodatkiem zielonej herbaty.

 


Ruch, relaks i naturalna świeżość pobudzająca zmysły, którą zapewniają dezodoranty Le Petit Marseillais – to idealne połączenie, dzięki któremu jesień stanie się o wiele przyjemniejsza.

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ