Wyniki konkursu - Zmysłowo pachnący duet!

Drogie Ambasadorki, 

wiemy już, że wiele z Was potrafiło odkryć, wraz ze swoimi mężczyznami, ulubione połączenie zapachów Le Petit Marseillais. Co więcej - wiedziałyście nawet, jak to pokazać. A teraz my pokażemy Wam, które zdjęcia wygrały. Dziękujemy za wszystkie przesłane prace! Oto te, które, według nas, zasługują na wygraną:

 

1. kalusiaku

 

 

 

 

 

2. carlysiempre

 

 

 

 

 

3. ja1998pl

 

 

 

 

 

4. majusiaagusia 

 

 

 

 

 

5. aleksandra__ns

 

 

 

 

 

6. podwojne_zycie_veroniki

 

 

 

 

 

7. martyska135

 

 

 

 

 

8. testowanerzeczy

 

 

 

 

 

9. _ewelina_p_

 

 

 

 

 

10. testomaniaczka

 

 

 

 

 

Widzicie tutaj coś swojego? To gratulujemy! :) Prosimy o przesłanie na maila: kontakt@ambasadorkalpm.pl adresów, na które wyślemy nagrody oraz numerów telefonów do kontaktu. 

 

Tym z Was, które nie wygrały, mówimy: nie martwcie się. Będzie jeszcze dużo konkursów od Le Petit Marseillais, w których możecie wziąć udział. 

Życzymy powodzenia! 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ