Jak zorganizować sobie udaną majówkę?

Majówka to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. Jest to idealny moment na złapanie oddechu, oderwanie się od codzienności i złapanie inspiracji na najbliższe miesiące. Jak więc sprawić, by ta majówka była udana? Oto kilka pomysłów, które ułatwią Wam jej planowanie! 

 

Nieważne gdzie - ważne z kim

 

Jeśli towarzystwo będzie doborowe, to każde miejsce będzie też wyborowe! Ze zgraną, dobrą paczką można jechać pod namioty na dzikie pastwiska, wynająć domek w górach albo po prostu wybrać się nad morze, a nawet zorganizować spontaniczne zwiedzanie zagranicznego miasta - chociażby prowansalskich perełek jak Marsylia albo Nicea. Warto zastanowić się, czy miejsce naprawdę gra pierwszorzędną rolę w odpoczynku w trakcie majówki, czy też lepiej po prostu postawić na sprawdzonych, zaufanych ludzi, z którymi można dobrze się bawić zawsze i wszędzie.

 

Dziki Offline

 

Wyłączyć telefon, wyłączyć tablety, wyłączyć laptopy i wrócić na chwilę do czasów, kiedy Internet był jedynie sennym marzeniem pisarzy science-fiction - tak brzmi scenariusz na oczyszczenie głowy i  najlepiej to zrobić w jakimś dzikim i niedostępnym zakątku Polski albo świata. Jeśli lubisz dramatyzm i sceniczność, to wypad do chatki w górach albo nad dzikie mazurskie jeziora byłby idealną scenerią dla detoksu od całego zgiełku życia. 

 

Turystka we własnym mieście…

 

Wszyscy znamy tę historię - mieszkasz w jakimś dużym, pięknym mieście od kilku lat i jeszcze nigdy go tak naprawdę nie poznałaś. Czemu więc nie wykorzystać tej majówki do tego, by spojrzeć na swoje otoczenie oczami turysty? Zaplanuj trasę tak, jakbyś była tutaj kompletnie obca i zwiedź największe atrakcje swojego własnego miasta! Oczywistym plusem jest to, że nie trzeba płacić za hotel i nocleg, a pewnie od razu będziesz wiedziała też, gdzie najlepiej coś zjeść i wypić. 

 

…albo poza miastem

 

A jeśli wszystkie miejsca w swojej metropolii znasz na wylot, to warto z niej na moment uciec. Weź kocyk, książkę, zestaw piknikowy, swoją drugą połówkę i spędź przyjemne kilka dni z dala od  dźwięków tętniącego życiem miasta. Wsłuchaj się w szum trawy, poczuj dotyk słońca na ramieniu, delektuj się zapachem kwitnących kwiatów i owoców, pobądź na chwilę sama (lub w parze) z naturą, a wieczór spędź przy zachodzącym słońcu i długim spacerze w lesie albo wśród pól. 

 

Skorzystaj z naszych pomysłów na majówkę albo, jeśli tak wolisz, idź za głosem serca i  sama znajdź pomysł na ten czas. Niezależnie od tego, co to będzie, mamy nadzieję, że odpoczniesz i będziesz się dobrze bawić!

 

 

Pozdrawiamy aromatycznie :) 

 

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ