Postawiłyśmy na postanowienia.

Nowy Rok to czas, w którym obiecujemy sobie zmiany. Czasami są to niewielkie postanowienia, które realizujemy bez wysiłku, niemalże od ręki, ale najczęściej za cel stawiamy sobie prawdziwe wyzwania.  Z ręka na sercu musimy jednak przyznać, że co roku wracają one do nas i co roku mówimy sobie, że „teraz to już na pewno się uda”. Aby tak się jednak nie stało, podpowiemy Wam, jak wytrwać w postanowieniach noworocznych. Zrealizujmy nasze plany i osiągnijmy wyznaczone cele. Do dzieła!

 

Nowy Rok jest… nowy. 

Postanowienie noworoczne najczęściej budujemy w opozycji do porażek z zeszłego roku. To błąd. Zapomnijcie o nim, o wszystkim co się w nim nie udało. Było minęło. Z porażek i niepowodzeń warto wyciągnąć lekcje, a za sukcesy warto się nagrodzić. Jednak nowy rok to czysta karta i będzie dokładnie taki jak chcecie. Wydaje się łatwe? Dokładnie takie jest. 

 

 

 

 

Nie bierzcie za dużo na swoje barki. 

Chcemy tak wiele zmienić, że już 1 stycznia mamy plany na zmiany w kilku aspektach naszego życia. To duży ciężar, pod którym łatwo się złamać. Wyznacz sobie jeden cel, ten najważniejszy i datę, kiedy zaczniesz go realizować. 

 

Dobrze się przygotujcie. 

Nie zakładajcie, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Realizacja postanowień to ciężka praca, a porażki są jej częścią. Gdy coś takiego się zdarzy, nie rzucajcie postanowienia, byłyście gotowe, że tak się stanie. Zamiast tego wybaczcie sobie i realizujcie swój plan dalej. 

 

 

 

 

Ten niezbędny sen. 

Na pozór wydaje się, że ma to niewiele wspólnego z realizacja postanowień, ale naukowcy mają zupełnie inne zdanie na ten temat. Motywacja i silna wola są znacznie większe rano, po dobrze przespanej nocy. Warto to uwzględnić w codziennym grafiku. ;)

 

 

 

 

Nagrody, nagrody, nagrody. 

Wszystkie je lubimy, no bo czy można nie? Dlatego to ważne, by nagradzać się za każdy nawet najmniejszy sukces. Jeśli udało Wam się wytrwać w postanowieniu przez połowę dnia, a nie cały? Cieszcie się tym. Jesteście pół dni bliżej realizacji celu. To o pół więcej niż wcale, prawda? Wraz z każdym sukcesem stajecie się silniejsze!

 

Wiemy, że łatwiej jest o tym przeczytać niż zacząć to realizować. Ale musicie uwierzyć nam na słowo. To działa! Zapomnijcie o wszystkim co złe w starym roku i zacznijcie nowy rok z jednym, ważnym postanowieniem. Wyobraźcie sobie, jak piękne chwile na Was czekają już za niespełna 365 dni, kiedy zrealizujecie wszystko to, co sobie zaplanowałyście. Wystarczy wierzyć w swoje marzenia, przygotować się na porażki i przeć do przodu, bo Wasze cele są na wyciągnięcie ręki. Sukcesy nie pojawią się już, od razu. Musicie na nie zaczekać. Jednak każdy dzień, w którym wytrwacie w swoim postanowieniu, to jeden dzień bliżej spełnienia marzeń. Warto.

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ