Poczuj świeżość natury – dezodoranty Le Petit Marseillais!

Spośród wielu kosmetyków, jakie stosujemy każdego dnia, dezodorant jest dla nas jednym z  najważniejszych. Nie zapominamy o nim w codziennej higienie, bo to właśnie on daje nam poczucie komfortu i świeżości przez cały dzień. 

Niestety, nie zawsze ładny zapach produktu przeciw poceniu idzie w parze z jego równie zadawalającym składem, a na to warto zwrócić uwagę. Pamiętajmy, iż każdego dnia używamy rozmaitych kosmetyków, których składniki wchłaniają się w naszą skórę. 

Jednym z takich związków są sole aluminium i to właśnie ich obecność odróżnia antyperspirant od dezodorantu, który ich nie zawiera. Ich zastosowanie gwarantuje skuteczność, jednak może nieść za sobą ryzyko działań ubocznych. Sole aluminium to związki silnie oddziałujące na naszą skórę, gdyż mogą zapychać ujścia gruczołów potowych, wnikać w  skórę i  kumulować się w organizmie. Efektem ubocznym stosowania soli aluminium może być też zapalenie gruczołów łojowych i potowych oraz podrażnienia skóry. 

Le Petit Marseillais wychodząc naprzeciw tym, którzy szukają alternatywnych i zdecydowanie bliższych naturze rozwiązań, stworzyło dwie linie delikatnych i skutecznych dezodorantów: odświeżających i  pielęgnujących. 

 

 

 

 

Co wyróżnia dezodoranty Le Petit Marseillais? Zastosowaliśmy w nich wyciąg z szałwii lekarskiej, która jest od wieków znana z działania na bakterie odpowiedzialne za powstawanie przykrego zapachu. W składzie mają dodatkowo składniki pochodzenia naturalnego, które pielęgnują delikatną skórę pod pachami. 

 

 

 

 

 

Pierwsza linia dezodorantów łączy w sobie delikatność i skuteczność w pielęgnacji skóry. Znajdziemy tu cztery wyjątkowe produkty, zawierające w  składzie znane z Waszych ulubionych żeli pod prysznic kwiat pomarańczy, mleczko waniliowe, białą brzoskwinię oraz nowy, mega owocowy śródziemnomorski granat.

 

 

 

 

 

 

Delikatne dezodoranty Le Petit Marseillais zapewniają skórze 24-godzinną świeżość i skuteczność działania. Łatwa w aplikacji formuła pozwala skórze oddychać i nie  pozostawia śladów  na ubraniach. Cudowny zapach słonecznych, białych kwiatów pomarańczy, soczystych owoców granatu, białej brzoskwini lub zmysłowego mleczka waniliowego otula skórę i neutralizuje nieprzyjemny zapach potu na cały dzień. 

Druga linia dezodorantów Le Petit Marseillais stworzona została z myślą o najbardziej wymagającej skórze. Trzy wyjątkowe produkty, jakie znajdziemy w tej serii łączą w sobie moc olejku z  szałwii ze składnikami pielęgnującymi, takimi jak: masło shea, morskie minerały czy olejek morelowy. 

 

 

 

 

Morskie minerały, bogate w magnez i  sole mineralne, pozostawiają na skórze uczucie morskiej świeżości. Złocisty olejek pozyskiwany z masła shea i olejek morelowy pielęgnuje skórę otulając ją przyjemną wonią. 

Dezodoranty Le Petit Marseillais nie tylko zapewniają skórze świeżość, ale także pielęgnują ją i dając długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem potu. Nie pozostawiają przy tym białych śladów na ubraniach. Wszystkie nasze dezodoranty testowaliśmy dermatologicznie. Cudowne zapachy dezodorantów to kombinacja wyjątkowych składników także pochodzenia naturalnego, które pielęgnują skórę każdego dnia. 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ