Gotowa na magię. Świąteczny konkurs Le Petit Marseilllais.  

Śnieg gdzieniegdzie otulił już chodniki, a termometry uparcie pokazują każdego dnia, iż zima nastała. A nam? Nam z każdym dniem jest cieplej.  Być może przez czapkę, może przez ciepłą kurtkę, ale z pewnością przez nadchodzące święta. Wszystko wokół zaczyna przenikać magiczna atmosfera. Może to czar świątecznego drzewka lub feeria świateł na ulicach? A może uśmiech, który tak cudownie rozgrzewa.  Uchwyć tę świąteczną atmosferą i podziel się z nią z nami.   

 

Jak to zrobić? To proste.    

1. Zrób zdjęcie. 

2. Wstaw je na Instagram 

3. Dodaj hashtag #SwietazLPM 

4. Zaczekaj na nasz zachwyt. :) 

 

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najlepsze zdjęcia, a dla ich autorek zostaną przygotowane cudnie pachnące zestawy kosmetyków od Le Petit Marseilllais.  

Wypełnijmy magią świąt Instagram. 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ