Idealna kompozycja dla zdecydowanego mężczyzny

Wyobraź sobie, że stoisz nad brzegiem oceanu. Czujesz na twarzy dotyk chłodnego wiatru znad spienionych fal, a w nozdrzach zapach mineralnej świeżości skał majaczących gdzieś w oddali. A teraz otul się subtelnym aromatem alg i poczuj napływającą falę ukojenia w ramionach swojego mężczyzny… To wrażenia, jakie niesie kąpiel z nowym żelem pod prysznic  dla mężczyzn Minerały i Drzewo Cedrowe, łączącym bogactwo wody morskiej z dostojeństwem marokańskich lasów. Ta chłodząca i przyjemnie odświeżająca kompozycja z dyskretną i zarazem stanowczą nutą cedru libańskiego – jednego z najbardziej ikonicznych surowców w perfumiarstwie, sprawia, że żel pod prysznic dla mężczyzn Minerały i Drzewo Cedrowe pachnie jak ideał.

 

Olejek cedrowy, wykorzystany w formule żelu Le Petit Marseillais, znany jest już od czasów starożytnych. Esencja z tego majestatycznego drzewa pachnie balsamicznie, świeżo i żywicznie, harmonijnie łącząc się z transparentnym chłodem minerałów. Zapach cedru niektórym przywodzi na myśl zapach struganego ołówka lub świeżych ziaren słonecznika. Naturalny, lekko roślinny i w pewien sposób znajomy aromat, ma jednak silny i zdecydowany sznyt – już sam w sobie pachnie jak luksusowe perfumy i nie wymaga dodatków, by zachwycać. 

 

 

Prysznic z żelem dla mężczyzn Minerały i Drzewo Cedrowe, to czysta przyjemność. Jego delikatny, acz wyrazisty zapach, przygotuje ciało i umysł Twojego partnera do działania, tworząc doskonałą bazę pod jego ulubione perfumy. Niezależnie czy na ogół preferuje świeże, lekkie zapachy, czy wybiera raczej głębsze, żywiczne nuty, z pewnością odnajdzie w nim coś dla siebie. Bo zapach żelu dla mężczyzn Minerały i Drzewo Cedrowe Le Petit Marseillais potrafi się dopasować.

 

 

Minerały i Drzewo Cedrowe to kompozycja inspirowana męską siłą woli, idealna dla mężczyzny, który łączy szybkość działania z opanowaniem i stanowczością. Zapach, który wyraża tempo współczesnego świata i gotowość do zmian. Wybierając żel pod prysznic dla mężczyzn Minerały i Drzewo Cedrowe dla swojego mężczyzny dodasz mu pewności siebie i podkreślisz jego atuty.

 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ