Wypoczywaj i wygrywaj – jesienny konkurs Le Petit Marseillais!

Jeszcze niedawno cieszyłyśmy się wakacjami, kąpałyśmy w morzu i zajadałyśmy truskawkami... Ale nadejście września wcale nie oznacza, że świat musi stać się szary i smutny. Pokaż nam dobrą stronę Twojej jesieni! Jak poprawiasz sobie nastrój w długie, chłodne wieczory? Jak dbasz o dobrą formę ducha i ciała? Weź udział w konkursie, zainspiruj nasze Czytelniczki i wygraj wspaniałe nagrody od Le Petit Marseillais!

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Joga, książka, kakao czy długa, gorąca kąpiel? Jaki jest Twój sposób na jesień? A może masz ich wiele? Jeżeli tak – nie musisz się ograniczać! Zbierz wszystkie swoje ulubione sposoby na jednym zdjęciu i zaskocz nas swoją kompozycją! 

 

  1. Zrób zdjęcie
  2. Wstaw fotkę na Instagrama
  3. Dodaj hashtagi #ambasadorkalpm #mojachwilalpm
  4. Poczekaj na werdykt! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy aż 20 wyróżnionych prac!

 

Nagrody od Le Petit Marseilllais pomagają pokochać jesień!

 

Najciekawsze z opublikowanych zdjęć nagrodzimy produktami-niespodziankami, które na pewno cudownie otulą Wasze zmysły, a może nawet swoim aromatem rozbudzą wakacyjne wspomnienia. Dodatkowo, jedna z wyróżnionych dziewczyn otrzyma szansę współtworzenia tematu miesiąca w październiku, stając się ekspertką od jesiennych modowych trendów. Nie możemy się doczekać, by spojrzeć na temat pielęgnacji i stylizacji oczami fanki Le Petit Marseillais! 

 

Konkurs czas rozpocząć! Pamiętaj, by po przypomnieniu sobie wszystkich sposobów na jesień, koniecznie je przetestować. Połącz przyjemne... z przyjemnym!

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ