Drzewo cade - zapach, który doda mu mocy!

Podnosisz głowę, a nad Tobą rozpościerają się gęste i majestatyczne korony drzew. Poprzez ich gałęzie przebijają się promienie wieczornego słońca. Dookoła Ciebie rosną paprocie, a w powietrzu unosi się świeży zapach właśnie minionego deszczu. Czujesz się bezbronna wobec natury, a jednocześnie niezwykle z nią połączona, jakby zakorzeniona w tym samym poszyciu. Nagle wyczuwasz coś jeszcze – zdecydowany, pieprzny, niepokorny aromat drzewa cade. Chcesz się odwrócić, by sprawdzić, skąd pochodzi, ale zanim to zrobisz, czujesz, jak otula Cię opiekuńcze, mocne ramię Twojego ukochanego. Uwielbiasz to, że jego zapach ciągle Cię elektryzuje i nigdy nie pozostawia obojętną. A on uwielbia wrażenie, jakie wywołuje w Tobie aromat żelu pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade od Le Petit Marseillais.

 

W tej kompozycji od Le Petit Marseillais udało się zawrzeć zapachy, które doskonale podkreślają temperament związku. Pikantny i namiętny zapach drzewa cade, czyli inaczej jałowca, miesza się z zapachami gęstego, nieujarzmionego lasu, słodko-gorzkiej paproci oraz świeżego, energetyzującego i ożywczego deszczu. Połączenie tych składników odzwierciedla ideał męskiej natury – niezależnej, silnej, łączącej tradycyjne wartości z wyzwaniami nowoczesnego świata.

Drzewo cade to popularny w męskich kosmetykach składnik, który zawsze nadaje kompozycji wyrazistości i zdecydowania. W żelu pod prysznic dla mężczyzn od Le Petit Marseillais w towarzystwie ciężkich, leśnych akcentów nabrał mocy i osiągnął oryginalny, pełny i potężny wymiar.

To Ty wpływasz na zapach, którego użyje Twój ukochany, a czy wiesz, jak ten zapach może wpłynąć na niego? Mężczyzna pachnący gęstymi nutami jałowca i paproci to typ bezkompromisowy, który w dążeniu do celu nie uznaje półśrodków. Otacza się wysmakowanym designem, cechuje go świetny, ponadczasowy styl i elegancja. Roztacza wokół siebie zdecydowaną aurę – jest świadomy swoich atutów i wie, jak je wykorzystać. Jeżeli więc zależy Ci na wykreowaniu wizerunku Twojego mężczyzny z akcentami położonymi na nowoczesność i siłę – to znalazłaś zapach, który jemu doda szyku, a Ciebie urzeknie od pierwszej chwili.

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ