Poczuj męską naturę Prowansji

Język zapachu nie potrzebuje tłumaczenia. Przemawia do wszystkich naszych zmysłów i jest zrozumiały dla każdego. Myśląc o zapachu, możemy go sobie wyobrazić, dotknąć, posmakować, a nawet możemy go usłyszeć. Zapach jest jak nasza najbardziej osobista wizytówka. Oddaje nasz charakter i przypisuje nam konkretne cechy. Zapach może też zawrócić w głowie… My kobiety  wiemy o tym najlepiej, zwłaszcza w kontekście zapachu idealnego mężczyzny.

A teraz zamknij oczy i przypomnij sobie jak pachnie Twój ukochany. Czy to jest TEN zapach? Zapach Twojego ideału? Jak wygląda ideał „prawdziwego mężczyzny”? Spróbujmy go sobie zwizualizować. Największym zainteresowaniem cieszą się panowie  wysocy, barczyści, wręcz atletyczni, o szorstkim, głębokim głosie. Kolor włosów nie ma większego znaczenia. Lubimy blondynów, brunetów, rudzielców, szpakowatych i łysych. Co innego w kwestii zapachów. W naszym kręgu kulturowym, symbolem męskości od wieków jest drzewo. I kiedy myślimy "męski zapach”, nasze skojarzenia krążą często wokół wrażeń żywicznych, drzewnych, a nawet dymnych. Od jasnych nut cedru, poprzez leśne, terpentynowe akcenty rodzimej sosny i jodły, beczkowe akcenty dębu, jesienne, mokre nuty mchu, aż po egzotyczne, orientalne aromaty drzewa sandałowego - wszędzie tam, gdzie w zapachu szukamy mężczyzny, pojawiają się nuty drzew i iglastych krzewów, takich jak jałowiec, czyli cade. 

Każda z nas uwielbia wtulać się w ciało swojego mężczyzny i wdychać jego zapach. To, jak pachnie jego ciało, włosy czy broda, ma ogromne znaczenie. Chętnie wspominamy jedyny w swoim rodzaju zapach kąpieli, szamponu, czy kosmetyków do golenia, który potrafi wprawić nas w dobry nastrój, dając poczucie bezpieczeństwa i wrażenie, że „mój mężczyzna jest blisko". Dlatego żel pod prysznic dla Twojego mężczyzny, to niezwykle ważny element Waszej codzienności w związku. Oprócz tego, że powinien pasować Twojemu ukochanemu, musi również podobać się Tobie. Teraz z nową linią żeli pod prysznic Le Petit Marseillais dla mężczyzn, możesz dobrać armat, który podkreśli jego wyjątkowy charakter. Dbając o ukochane ciało i pielęgnując Wasze gorące uczucie, możesz wybrać żel, który harmonijnie skomponuje się z zapachem perfum Twojego mężczyzny lub przetestować dotąd nieznane Wam kierunki. 

Mięta i cytrusy to świetny pomysł dla panów kochających lekkie, sportowe zapachy. Minerały i Drzewo Cedrowe zachwyci tych, którzy cenią sobie morską świeżość. Zaś Drzewo Cade, to idealna alternatywa dla mężczyzn preferujących bardziej treściwe, żywiczne zapachy. 

Kosmetyki do kąpieli dla mężczyzn Le Petit Marseillais kryją w sobie bogactwo naturalnych surowców pozyskiwanych z najważniejszych źródeł na świecie - okolic basenu Morza Śródziemnego, południowoeuropejskich ogrodów, lasów północnej Afryki. Czy jest to olejek z sycylijskiej bergamoty, esencja z prowansalskiego jałowca czy ekstrakt z libańskiego cedru, każdy żel Le Petit Marseillais, zdaje się mówić: pachnę samym sercem natury. 

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ