Wyniki II edycji Konkursu dla Blogerek!

Na początku lutego rozpoczęliśmy II edycję Konkursu dla Blogerek Le Petit Marseillais. Tym razem zadanie było związane z naszą nową linią kosmetyków pielęgnujących zawierającą algi i minerały morskie, a polegało na przedstawieniu Waszych pomysłów na zmysłowy rytuału morskiej pielęgnacji. Dzisiaj mam przyjemność ogłosić wyniki konkursu i przedstawić 10 najbardziej inspirujących wpisów blogowych.

 

 

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Bardzo trudno było wybrać te 10 najlepszych wpisów! Nadesłane prace były niczym powiew świeżej bryzy znad Morza Śródziemnego, a do tego uzupełnione pięknymi zdjęciami i opisami. Jestem przekonana, że Wasze czytelniczki skorzystają z wiedzy na temat morskich składników, a ja sama na pewno wypróbuję niejeden z zaproponowanych przez Was rytuałów pielęgnacji.

 

Autorka zwycięskiego wpisu otrzymuje nagrodę główną - gadżety kąpielowe ozdobione jej wyhaftowanym imieniem. Dla II i III miejsca przygotowaliśmy vouchery na zakupy akcesoriów kąpielowych, a autorki pozostałych wyróżnionych wpisów otrzymują zestawy kosmetyków.

 

 

1. Keep Calm Marlena 

 

2. Matka Mężatka

 

 

3. Beauty Lokum 

 

4. Monika bloguje

 

5. Trusted Cosmetics.pl

 

6. My Vogue by Agnes

 

7. My little world by Karolajn

 

8. Mama Tata Dziecko

 

9. aga4run

 

10. Hair is my life

 

Serdecznie gratuluję! Nagrody już niedługo powinny trafić w wasze ręce - mam nadzieję, że przyniosą Wam dużo radości i jeszcze bardziej urozmaicą morski rytuał pielęgnacji. Zachęcam również do śledzenia Facebooka Le Petit Marseillais, już niedługo pojawią się kolejne atrakcje :)

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ