Obietnica rozkoszy śródziemnomorskich kąpieli

Nic nie rozpieszcza zmysłów tak, jak kąpiel. To czas na to, aby zmyć z siebie – dosłownie i w przenośni – wszystkie problemy i troski. Zanurzając się w bogatej pianie, mamy możliwość poświęcić uwagę potrzebom skóry oraz odprężyć umysł. To także idealna okazja ku temu, aby rozkoszować się wszystkimi przyjemnościami, jakie daje ciału kontakt z wodą. Już kwadrans spędzony w wannie lub kilka minut pod strumieniami prysznica potrafią rozluźnić napięte mięśnie, uwolnić od stresu i dopieścić zmysły. Holistyczne właściwości kąpieli znane są od czasów antycznych, a kąpielowe rytuały praktykuje się w różnych formach na całym świecie. 

 

ambasadorkalpm

 

W czasie kąpieli skóra poddawana jest całej gamie dobroczynnych gestów. Czyż to nie cudowne, że możemy zacząć dbać o skórę już pod prysznicem? Jeśli szukasz pielęgnacji prostej, krótkiej, ale dającej ukojenie skórze, Twoimi sprzymierzeńcami są kosmetyki do mycia z nowej linii Le Petit Marseillais z morskimi składnikami: bogaty i gęsty Pielęgnujący Krem do mycia i opalizujący odcieniami błękitu Pielęgnujący Żel do mycia. Kiedy weźmiesz je do ręki, czujesz obietnicę rozkoszy śródziemnomorskich kąpieli. Okryją Twoją skórę pachnącą pianą, która obmyje Cię niczym miękkie fale. Kiedy zamkniesz oczy, poczujesz dotyk morza, a jego zapach momentalnie przeniesie Cię na morską plażę. Zatrzymaj się na moment i skup na tej chwili – co mówi Twoje ciało? Jest odprężone i zrelaksowane, od stóp do głowy ogarnia Cię przyjemne rozleniwienie. Woda delikatnie masuje mięśnie, a morskie aromaty przywołują te najprzyjemniejsze ze wspomnień.

 

Zażywając kąpieli zwróć uwagę na otaczający Cię zapach, gdyż żaden inny bodziec nie przywołuje wspomnień tak intensywnie. Pielęgnujący Krem do mycia Le Petit Marseillais pachnie wyraziście i wielowymiarowo, oddając całe bogactwo zapachów Morza Śródziemnego. Kryje w sobie rześką świeżość morskiej wody, dającej poczucie oczyszczenia i nawilżenia. Poczujesz mineralne akordy morskiej soli i roślinne nuty alg – zupełnie nieprzypadkowo, gdyż to właśnie te składniki znajdziesz w tej morskiej formule. Nadaje ona nie tylko niepowtarzalnego zapachu, lecz jest odpowiedzialna za opiekę nad Twoją skórą. Dzięki niej kąpiel jest czasem nie tylko oczyszczenia, ale również pielęgnacji. 

 

ambasadorkalpm

 

Identycznie działają chwile spędzone pod prysznicem – kiedy nałożysz Pielęgnujący Żel do mycia Le Petit Marseillais na dłonie lub myjkę, powstanie lekka, musująca, szumiąca piana, którą z przyjemnością pokryjesz całe ciało. Wykonując delikatne okrężne ruchy, bez pocierania, dokładnie oczyścisz skórę i pomożesz odprężyć się mięśniom. Piana zbierze z powierzchni skóry wszystkie zanieczyszczenia i pozostawi ją pachnącą oraz odpowiednio wypielęgnowaną. 

 

ambasadorkalpm

 

Aby dopełnić rytuału pielęgnacji, po prysznicu wybierz lekkie Nawilżające mleczko Le Petit Marseillais lub Odżywczy balsam. Delikatne, głaszczące ruchy, którymi nałożysz kosmetyk na skórę, połączone z odprężającymi zapachami Morza Śródziemnego dopełnią relaksującego działania prysznica. Aromaty słonej morskiej wody, delikatnej bryzy wiejącej znad morza, ciepłego piasku plaż i wygrzewających się w słońcu śródziemnomorskich ziół otulą Cię poczuciem totalnego komfortu. Dzięki zmysłowemu rytuałowi pielęgnacji Le Petit Marseillais, masz możliwość przenieść się myślami w pobliże morza. Jego dotyk i zapach zabiorą Cię w miejsca, w których czujesz się lekka, silna, rozluźniona i szczęśliwa.

 

ambasadorkalpm

PODZIEL SIĘ TYM POSTEM:
<< POWRÓT
PODOBNE ARTYKUŁY:
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ