Portal ambasadorek
Le Petit Marseillais

Witamy Cię w miejscu stworzonym po to, abyś choć na chwilę mogła się zatrzymać, zrelaksować i złapać, tak potrzebny w ciągu dnia, balans.

W portalu znajdziesz bogactwo inspiracji nie tylko z Prowansji oraz blog, w którym dzielimy się z Tobą naszymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu, pokazujemy jak w codziennym zabieganiu odnaleźć momenty tylko dla siebie i w pełni się nimi cieszyć. Artykuły znajdujące się na blogu (w tym także te pisane przez naszych ekspertów) są przeznaczone dla wszystkich - możesz z nich swobodnie korzystać.

 

Jeśli natomiast chciałabyś mieć dostęp do treści dotyczących nowości kosmetycznych, konkursów i aplikacji, zarejestruj się i aktywuj swoje konto. Rejestracja w portalu to szansa na zostanie Ambasadorką Le Petit Marseillais, a co za tym idzie, okazja do brania udziału w naszych kampaniach.

 

Cieszymy się, że jesteś tu z nami!
Życzymy przyjemnych chwil w świecie Le Petit Marseillais.

Blog
dostępny dla każdego
ciekawe artykuły
i inspiracje
Portal
tylko dla
zarejestrowanych
użytkowników
inspiracje, porady
i ciekawostki

informacje o promocjach

dostęp do aplikacji
szansa na udział
w kampaniach
Le Petit Marseillais
Kampania Ambasadorska
tylko dla ambasadorek
wybranych do kampanii
Le Petit Marseillais
inspiracje, porady
i ciekawostki

informacje o promocjach,

konkursy z nagrodami

dodatkowe aplikacje
możliwość
testowania produktów
Le Petit Marseillais

przynależność
do elitarnej społeczności
ambasadorskiej
Zostań ambasadorką

Instagram

Akceptuję warunki i zasady Regulaminu Newslettera oraz Politykę Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., w celu korzystania z usługi newsletter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Johnson and Johnson drogą elektroniczną. *pola wymagane
Twój email został zapisany do naszego newslettera. ZAMKNIJ